ANALITIKUS (LCMS)

JOB ID: 2021010

LOCATION: BUDAPEST

JOB DESCRIPTION

Az ATRC Aurigon Toxikológiai Kutatóközpont Kft. egy független kutatóintézet Dunakeszi székhellyel. Biotechnológiai, gyógyszeripari, élelmiszeripari ágazatbeli ügyfeleinket toxikológia, farmakológia és bioanalitika területén segítjük széleskőrű kutatási szolgáltatásainkkal.

Budapesti telephelyen Bioanalitikai csapatunk további erősítésére keresünk mielőbbi kezdéssel:

munkatársat

FELADATOK:

  • Bioanalitikai módszerek fejlesztése és validálása;
  • Bioanalitikai módszerek alkalmazása gyógyszerjelölt vegyületek biológiai mátrixból történő mennyiségi meghatározására;
  • A kapcsolódó dokumentációs feladatok ellátása: vizsgálati tervek, jelentések készítése, arhiválás;
  • GLP-előírások megfelelő betartása.

ELVÁRÁSOK:

  • MSc. vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, gyógyszerész diploma;
  • LCMS gyakorlat;
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás;
  • Problémamegoldó és szervező képesség;
  • Önálló, precíz munkavégzés;
  • Együttműködő és kommunikációs készség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Szakirányú PhD;
  • Ismeretek farmakokinetikai értékelésekben
  • GLP munkakörnyezetben szerzett tapasztalat;

AMIT NYÚJTUNK:

  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszonyt;
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és lehetőségeit;
  • Kísérletek háttérmunkájában való tapasztalatszerzést egy nagy múltú preklinikai laboratóriumban;
  • Tapasztalt, magasan képzett munkatársakkal való közös munkát;
  • Versenyképes fizetést;
  • Szakmai fejlődés lehetőségét.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, Berlini Park

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjeölésével.

info@aurigon.eu

Application