ADMINISZTRATOR

JOB ID: 2021010

LOCATION: BUDAPEST

JOB DESCRIPTION

Az ATRC Aurigon Toxikológiai Kutatóközpont Kft. egy független kutatóintézet Dunakeszi székhellyel. Biotechnológiai, gyógyszeripari, élelmiszeripari vállalati ügyfeleinket toxikológia, farmakológia és bioanalitika területén segítjük széleskőrű kutatási szolgáltatásainkkal.

Csapatunk további erősítésére keresünk mielőbbi kezdéssel:

ADMINISZTRÁTORT

FELADATOK:

  • Belső nyilvántartások vezetése jellemzően Excel táblázatok formájában,
  • Csomagküldés szervezése, adminisztratív intézése,
  • Dokumentumok előkészítése az intézeti templátok alapján, táblázatok összeállítása a vizsgálatvezető utasításai szerint, dokumentumok formázása.
  • Formázott dokumentumok pdf-esítése, pdf szerkesztése,
  • GLP személyi dokumentáció karbantartása,
  • Orvosi vizsgálatok szervezésében való részvétel,
  • Vendégek fogadása,
  • Irodaszerrendelés,
  • Aláírások kezelése,
  • Feladatok elvégzése a határidők betartásával.

ELVÁRÁSOK:

  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés,
  • Jó csapatjátékos,
  • Microsoft Office önálló használata (word, excel),
  • GLP környezetben szerzett tapasztalat előny,
  • Pdf szerkesztési tapasztalat előny,
  • Alapszintű angol nyelvtudás.

AMIT NYÚJTUNK:

  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszonyt,
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és lehetőségeit,
  • Kísérletek háttérmunkájában való tapasztalatszerzést egy nagy múltú preklinikai kutatóhelyen,
  • Tapasztalt, magasan képzett munkatársakkal való közös munkát,
  • Versenyképes fizetést,
  • Home office-ban is végezhető feladatokat,
  • Szakmai fejlődés lehetőségét.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Dunakeszi

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjeölésével.

info@aurigon.eu

Application